Czy laser pomoże w walce z nietrzymaniem moczu?

Czy laser pomoże w walce z nietrzymaniem moczu?

Po latach bagatelizowania tego problemu, dziś nietrzymanie moczu po porodzie jest schorzeniem, któremu poświęca się coraz więcej uwagi. Nadal można spotkać się z lekarzami, którzy nakazują swoim pacjentkom cierpliwe czekanie na samoczynne rozwiązanie problemu, znacznie częściej pojawiają się jednak podpowiedzi dotyczące sposobów na uporanie się z nim. Obecnie na szczególną uwagę zasługuje zabieg laserowego leczenia nietrzymania moczu. Jego rosnąca popularność nakazuje zadanie pytania o to, czego można się po nim spodziewać.

Zabiegi tego rodzaju można podzielić na co najmniej kilka grup. Choć jednak występują między nimi spore różnice, bez trudu będziemy w stanie wskazać również to, co jest ich cechą wspólną. Jest nią skuteczność idąca w parze z poprawą nawilżenia śluzówki pochwy. W rezultacie można liczyć nie tylko na rozwiązanie głównego problemu. Kobiety, które zdecydowały się już na poddanie się zabiegowi podkreślają, że wysoko cenią sobie także większą satysfakcję z życia intymnego dzięki obkurczeniu się mięśniówki pochwy.

Jeżeli jesteście zainteresowani i chcecie zapozanć się ze szczegółową ofertą naszej placówki sprawdźcie – nietrzymanie moczu po porodzie.