Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu

Poważnym problemem dotykającym około trzydzieści procent kobiet jest nietrzymanie moczu. Jest to problem nie tylko medyczny – nietrzymanie moczu w istotny sposób wpływa na poziom samooceny, chęć kontaktów społecznych. Kobiety dotknięte tą przypadłością często wycofują się z życia społecznego. Na szczęście dzisiaj nietrzymanie moczu można skutecznie leczyć. Placówką, która prowadzi leczenie nietrzymania moczu na najwyższym poziomie jest szpital ginekologiczno – położniczy Medfemina.

Placówka oferuje szereg skutecznych metod leczenia nietrzymania moczu. Wykonuje między innymi zabieg wszczepienia beznapięciowej taśmy podtrzymującej cewkę. To stosunkowo prosta operacja, która nie trwa długo ,a jednocześnie związana jest z bardzo niewielkim ryzykiem powikłań. Na efekt nie trzeba czekać – jest on natychmiastowy. W przypadku tego zabiegu hospitalizacja trwa maksymalnie trzy dni.

Placówka dysponuje najnowocześniejszym sprzętem. Może pochwalić się także doskonale przygotowanym do swojej pracy personelem, który nieustannie podnosi posiadane kwalifikacje.

Sprawdź skuteczne metody leczenia – nietrzymanie moczu Wrocław.