Nowoczesne badania prenatalne

Nowoczesne badania prenatalne

Stojąca na wysokim poziomie placówka medyczna, która wyróżnia się naprawdę bogatą ofertą. Zajmuje się między innymi wykonywaniem badań prenatalnych, których rola jest ogromna. Pozwalają one na wykrycie ewentualnych poważnych chorób u dziecka. Placówka stawia wyłącznie na najlepszy personel, który jest doskonale przygotowany do swojej pracy.

Może pochwalić się rozległym doświadczeniem i naprawdę bogatą wiedzą teoretyczną. Placówka wykonuje klasyczną amniopunkcję, ale posiada w swojej ofercie również bardziej nowoczesne badania. Można w niej poddać się między innymi testowi prenatalnego Harmony, a także testowi Nifty. Ona są niezwykle wiarygodne i pozwalają na sprawdzenie występowania wielu chorób. Warto podkreślić, że personel dba nie tylko o wiarygodność badań, ale również o to, aby kobieta, od której pobierany jest materiał czuła się naprawdę komfortowo. Przyszła mama może w związku z tym poczuć się naprawdę zaopiekowana. Personel chętnie wyjaśnia też wszystkie wątpliwości, jakie się pojawiają.

Badania prenatalne

Nie wiesz gdzie wykonać badania prenatalne?  Centrum Zdrowia Medfemina we Wrocławiu zaprasza – medfemina.pl/badania-prenatalne.