USG 4D w ciąży

USG 4D w ciąży

Badanie ultrasonograficzne 4D to nic innego jak badanie typu trójwymiarowego. Oznacza to, że przyszła mama ma możliwość zobaczyć, co w danym momencie dzieje się w macicy, to tak jakby oglądała film z wnętrza swojego brzucha. Badanie ultrasonograficzne 4D to nie tylko możliwość obserwacji, co w danym momencie dzieje się z dzieckiem, ale przede wszystkim badanie to gwarantuje przyszłym rodzicom potwierdzenie lub wykluczenie ewentualnych wad wrodzonych czy genetycznych.

Badanie USG 4D w ocenie płodu

Podstawą kontroli stanu zdrowia ciężarnej oraz dziecka jest badanie ginekologiczne, ale przede wszystkim badanie USG. Tradycyjne USG może być niezrozumiałe dla przyszłych rodziców, a w przypadku USG 4D to nie tylko obraz, ale również ruch. To nie jest wyłącznie oglądanie dziecka, tego rodzaju profesjonalne badanie ultrasonograficzne gwarantuje przede wszystkim określenie stanu zdrowia dziecka.

Oferta Centrum Zdrowia Medfemina

Centrum Zdrowia Medfemina posiada najnowszej generacji sprzęt, dzięki któremu badanie USG zostanie zawsze wykonane, na najwyższej klasy światowej aparacie. Wszystkie aparaty posiadają funkcję HD Live służącą do wykonywania najbardziej efektownych zdjęć oraz filmów w technice 3D/4D.